• miod z propolisem nowosc
  • miod z propolisem nowosc

Miód z propolisem

Dostawa: 1 dzień

LowcaMiodu.pl

20.00 PLN

Zyskaj przewagę w walce z przeziębieniem i grypą, stosuj profilaktycznie miód z propolisem.To niesamowite połączenie dwóch pszczelich substancji wywołuje efekt synergii.  

Dzięki temu efektowi tak powstały specyfik można wykorzystać w typowych wskazaniach dla wewnętrznego stosowania zarówno miodu i propolisu, czyli:

- Propolis - zastosowanie w profilaktyce i leczeniu grypy, przeziębień. Szereg bakterii wykazuje wrażliwość na działanie propolisu. Zaobserwowano, że propolis hamuje rozwój szczepów bakteryjnych odpornych na działanie antybiotyków. Posiada zdolność niszczenia, blokowania bakterii, grzybów chorobotwórczych, wirusów i pierwotniaków. Właściwości farmakologiczne propolisu umożliwiają miejscowe znieczulenie, regulację ciśnienia, wzmocnienie wydzielania żółci, odtruwanie wątroby, leczenie wrzodów.

-Miód - działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i wykrztuśnie, wspomagają system odpornościowy człowieka. Polecany jest w schorzeniach dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, serca, układu krążenia, układu nerwowego, przy zaburzeniach trawienia.

Zalecana dawka to jedna łyżeczka zażywana codziennie wieczorem po kolacji. W szczególnych sytuacjach można zwiększyć dawkę do dwóch łyżeczek, jedna rano i jedna wieczorem. Po dwóch tygodniach stosowania mikstury powinno zrobić się tygodniową przerwę w spożywaniu.